دانلود نرم افزار آناتومی سه بعدی بدن انسان (برای رایانه)

 

دانلود نرم افزار The Ultimate Human Body 3.0 آناتومی سه بعدی بدن انسان

 

نرم افزار The Ultimate Human Body یک نرم افزارپزشکی برای مشاهده آناتومی بدن انسان به صورت سه بعدی می باشد. در سال های اخیر نرم افزار های پزشکی زیادی در زمینه ی آناتومی بدن انسان ساخته شده است که از معروف ترین و بهترین آن ها نرم افزار The Ultimate Human Body می باشد که توسط  شرکت EyeWitness تولید و عرضه شده است . توسط نرم افزار The Ultimate Human Body که به دست چندین متخصص تولید شده است ، می توانید ساختارهای بدن را به طور ماکروسکوپیک و میکروسکوپیک مطالعه کنید .

نرم افزار The Ultimate Human Body در واقع اطلاعات کامل یک کتاب پزشکی را به صورت تصاویر واقعی و انیمیشن های حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید رویای سفر به درون بدن یک انسان را به حقیقت تبدیل کنید ! نرم افزار The Ultimate Human Body علاوه بر علمی بودن حالت سرگرمی نیز دارد به این صورت که  در هر یک از بخش های آن بازی های جذاب و فکری مرتبط با آن بخش قرار داده شده است ، که به یادگیری هرچه بهتر موضوع کمک میکند . از این رو به شما کاربران عزیز یاس دانلود ، پیشنهاد می کنیم دانلود نرم افزار The Ultimate Human Body 3.0 برای  آناتومی سه بعدی بدن انسان را از سایت یاس دانلود دریافت کنید و از استفاده ی آن لذت ببرید .

 

 

Ever wonder why you yawn? Low oxygen levels trigger yawning after a period of shallow breathing. A yawn forces oxygen rich air into your lungs where it can be passed into the bloodstream. This CD-ROM from Dorling Kindersley is filled with answers to many why and how questions.

Why do we have reflex actions and how do they work? Why do you blink? How do we swallow? Where does energy come from? How are babies created and formed?

 

 

راهنمای نصب نرم افزار The Ultimate Human Body :

-     فایل Image درون پوشه CD Image را با استفاده از نرم افزار ISO Burner ( درون پوشه ی نرم افزار موجود است ) بر روی یک CD خام رایت کنید . CD را داخل دستگاه قرار داده و اقدام به نصب نرم افزار کنید .

-      یا با استفاده از نرم افزار های ساخت درایو مجازی ، به جای رایت می توانید Image را درون یک درایو مجازی Load کنید و سپس اقدام به نصب کنید .

 

دانلود نرم افزار The Ultimate Human Body 3.0 آناتومی سه بعدی بدن انسان حجم: ۳۳۳ مگا بایت

دانلود نرم افزار The Ultimate Human Body 3.0 آناتومی سه بعدی بدن انسان دانلود: دانلود نرم افزار The Ultimate Human Body | لینک کمکی

دانلود نرم افزار The Ultimate Human Body 3.0 آناتومی سه بعدی بدن انسان رمز: www.yasdl.com

دانلود نرم افزار The Ultimate Human Body 3.0 آناتومی سه بعدی بدن انسان منبع: یاس دانلود

 

شما می توانید این صفحه را به علاقه مندی های خود بیفزایید. اما پیش از آن لطفاً وارد شویدیا ثبت نام کنید .

حامد

سلام , اگر انتقادی , پیشنهادی , نظری یا مطلب درخواستی دارید در قسمت نظرات سایت اعلام کنید , حتما رسیدگی میشود , با تشکر

پاسخ دهید

نشانی پست‌الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>